KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12487109

nr 1248 7109

Etsning

Bertha Hansson, tryckt signatur, Fåglar I, numrerad 223/260. Motivet: 26x19,5 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:26:13

13/4 09:47:26 1      Vinnande bud